Спермотоксикоз, вагітність та фригідність: 10 поширених міфів про секс, які вже давно варто забути
Погодьтеся, що з самого дитинства секс для нас підносили під соусом сорому. На щастя, з роками ця тема стала менш табуйованою. Обговоримо інтимні питання для пар, аби розвінчати міфи, які давно мали лишитись у минулому. Впевнені, про якісь із них ви точно чули.
Можете влаштувати гру з партнером/партнеркою: цілуйтеся кожен раз, коли побачите міф, про який чув хтось із вас. Впевнені, наприкінці у вас будуть червонющі губи!
Міф 1: Чоловіки завжди хочуть сексу більше, ніж жінки.
Запам’ятайте, що партнер з більшим бажанням сексу не завжди є чоловіком. Проте саме через цей поширений міф багато чоловіків відчувають сором та тиск.
Навіть попри той факт, що чоловіки мастурбують частіше, це не означає, що жінки не хочуть сексу.
Науковці довели, що бажання жінок, як правило, більше коливається протягом життя, у чоловіків воно ж більш стабільне.
Бувають ситуації, коли ніхто з пари не хоче сексу і це НОРМАЛЬНО. Адже чим загрожує відсутність статевого життя? Нічим, якщо вас обох це влаштовує (або поодинці, якщо ви не маєте пари). Займайтесь тільки тим, чого хочеться, і не звертайте уваги на дурощі, які говорять інші.
Міф 2: Неможливо завагітніти під час місячних.
Насправді ж, завагітніти ви можете і у звичайні, і у критичні дні, якщо не будете користуватися контрацепцією. Звісно, під час менструації ризик напрочуд менший, однак цей процес залежить від ваших індивідуальних особливостей організму.
У деяких жінок менструальний цикл коротший за 28 днів, тобто період овуляції також відбувається раніше. А якщо взяти до уваги, що сперматозоїди можуть жити в організмі людини близько 5 діб, то, відповідно, після закінчення менструації вони все ще можуть запліднити яйцеклітину. Тож якщо ви не хочете ризикувати — вдягніть презерватив та отримуйте задоволення. Та і мастурбацію під час місячних ніхто не скасовував (собі або партнеру/партнерці). Це може стати гарною грою та внести різноманіття у статеве життя.
Міф 3: Секс з презервативом — безпечний секс.
Пам’ятайте, що презерватив робить секс безпечним, якщо він правильно використовується.
Перед статевим актом проконтролюйте, аби ваш партнер слідував інструкціям. Якщо його носити неправильно, то засіб контрацепції може злізти чи порватись, що може призвести до небажаної вагітності чи різноманітних захворювань.
Навіть при правильному використанні, майже усі засоби контрацепції не дають стовідсоткового захисту. Якщо ви дуже сильно переймаєтесь питаннями вагітності — комбінуйте контрацептиви, а якщо турбуєтесь стосовно захворювань — попросіть довідку. І ні, це не соромно.
Міф 4: Презервативи роблять секс менш приємним.
Цей факт вже неактуальний, адже раніше презервативи робили з товстого латексу, тому вони мали неприємний запах. Тепер же контрацепція майже не містить латексного запаху, а також має різну товщину.
Якщо питання у чутливості — цей момент також усунений. Наприклад, існують ультратонкі та ребристі презервативи, які посилюють фізичні відчуття під час сексу. І майже зовсім не відчуваються! Тож якщо ви не плануєте вагітність та не знаєте про статус здоров'я свого партнера — наполягайте на презервативі. Відмовки не приймаються.
Міф 5: Через відсутність сексу у чоловіків почнеться спермотоксикоз.
Насправді ж це повна маячня. Відсутність сексу протягом довгого періоду ніяк не впливає на фізичний стан чоловіків. Сперматозоїди не накопичуються і не «давлять в мозок», а знищуються у передміхуровій залозі спеціальними клітинами, які називаються спераматофаги.
«А чому ж чоловіки іноді поводять себе так дивно?» — спитаєте ви. А ми і відповімо: хіба жінки іноді не почуваються так само хтиво, що хочеться лізти на стіни? Де ж тоді тут сперматозоїди? Отож. Не будемо плутати вигадані терміни з банальним бажанням зайнятися сексом. Ми ж всі дорослі люди.
Міф 6: Клітор — маленька горошинка.
Насправді ця «маленька горошинка» — верхівка айсберга. Клітор — це велике розгалуження нервових закінчень у вагінальних стінках. Довжина клітора може сягати 12 сантиметрів. Крім того, цей орган в десятки тисяч разів чутливіший, ніж головка члена у чоловіків. Пощастило, еге ж?
Саме тому жінкам може бути приємно при стимуляції різноманітних зон: статевих губ, від внутрішнього проникнення тощо. Всі сигнали чітко передаються у різні частини клітора. Отака просто математика. Все вирішує цей (не)малюк.
Міф 7: Біль під час сексу — це нормально.
Аргументів стосовно цього може бути безліч. Але говоримо одразу — це не норма.
Біль під час статевого акту у жінок може з'являтися при різноманітних захворюваннях, недостатньому зволоженні, мікротравмах. У чоловіків це можуть бути: хвороби, пошкодження або ж інфекції. В будь-якому разі варто звернутися до лікаря, аби виявити, чи не маєте ви причин, які варто було б пролікувати.
Якщо ж їх немає, спробуйте додати більше лубриканту та спробувати інші пози. Можливо, ви трохи несумісні у розмірах. Але за допомогою вдалих маніпуляцій можна підлаштувати все так, аби було ідеально. Головне — не мовчіть про це! Секс має бути у радість, а не приносити дискомфорт.
Міф 8: Ковтати сперму — корисно.
Чи корисна сперма? Для того, щоб завагітніти — безумовно, а ось для решти… Ковтати чи не ковтати — питання, яке давно викликає суперечки.
Одні кажуть, що це корисно для тонусу шкіри (дуже сміємось), інші — що там багато вітамінів. Але ми впевнені, що ковтати треба тільки у тому випадку, якщо це приносить задоволення стороні, яка це робить. Науково доведених аргументів стосовно цього немає.
Якщо ж партнер/партнерка не знають цього міфу та просто не хочуть ковтати (а вам би було дуже приємно), поцікавтеся, яка вона на смак? Якщо відповідь «фу», то є декілька порад, як покращити сперму, а саме її смак: ведіть здоровий спосіб життя, киньте палити, не пийте багато алкоголю, не вживайте заборонених речовин та харчуйтесь здорово. Все дуже просто!
Міф 9: Діти будуть схожі на першого сексуального партнера.
Це така ж сама дурня, як і завагітніти від плавання у басейні. Наш організм, звісно, розумний, але не настільки. Це зветься красивим словом «телегонія» і не має жодних наукових підтверджень. Не переймайтеся, якщо ви тримали це у голові. А відповідь на питання «чи правда, що діти схожі на першого партнера» може бути ствердною тільки тоді, коли від цього самого партнера ви й завагітніли.
Міф 10: Гарний секс має тривати довго.
Тривалість сексу — суперечлива тема, яка хвилює багатьох. Хтось пишається тим, який він самець, що може аж всю ніч! Хоча бідний партнер/партнерка вже можуть давно втомитись, хотіти чипсиків і спати.
Скільки в середньому триває статевий акт на думку дослідників? 20 хвилин! І це від самого початку до самого закінчення. Деякі кажуть, що норма — до 10 хвилин.
Можемо сказати, що секс має тривати рівно стільки, скільки вам обом хочеться. Ні більше, ні менше. Якщо це 5 годин — чудово, якщо 5 хвилин — теж прекрасно. Головне, аби всі були щасливі.
Узагальнимо
Сподіваємось, ви викинули декілька стереотипів зі своєї голови та націлувались вдосталь (ви ж нас від початку читали?) Займайтесь сексом так, як вам подобається. І не слухайте дурощі з Інтернету. А нас слухайте!
З повагою і турботою, Спекотні Ночі.