Поцілунок, що зводить з розуму: мистецтво спокуси губами
Про секс ми вже говорили вдосталь, а ось про прелюдії — зовсім трохи. Хоча, опанувати техніки поцілунків, це не тільки про прелюдію. Ви ж не завжди лізете у ліжко після чмока у щічку?
Це може бути ваш перший або 100501 поцілунок, та мати гарну техніку хочеться завжди. Для того, аби опанувати цю навичку та цілуватися так, що у партнера/партнерки будуть дрижати колінка — треба витратити трохи часу. Але ми тут, аби допомогти й розказати: як правильно цілуватись в губи.
Користь поцілунків
Ви точно колись чули, що поцілунки спалюють калорії. Але насправді, їх там така мізерна кількість, тож навіть, якщо ви будете цілуватись зранку до ночі, ненависна складочка на боку нікуди не дінеться. Проте, якщо знати техніку поцілунків, можна отримати інші приємні ефекти.
- Поцілунки підіймають настрій.
Завдяки обміну енергією та гормонами, такими як окситоцин та дофамін, ви буквально стаєте щасливішими. Все просто. Потрібен тільки язик! Бажано — два.
- Ви стаєте здоровішими.
Техніка глибокого поцілунку дозволяє вам буквально проникати одне в одного. Таким чином, обмін мікробами дозволяє укріпити імунітет та зробити його більш витривалим до хвороб. До того ж поцілунки позитивно впливають на серцево-судинну систему, пришвидшуючи та розганяючи кровообіг.
- Фейсбілдінг без зусиль.
Якщо ви давно хотіли підтягнути вилиці, зробити обличчя більш структурованим, та при цьому нічого не робити — поцілунки вам допоможуть. А саме: зменшити кількість мімічних зморшків або запобігти їх виникненню, підтягнути м'язи, забезпечити тонус обличчя. І навіть не треба бути пилососом — звичайні милі поцілунки теж чудово працюють.
Техніки поцілунків: що робити?
А тепер перейдемо до більш цікавого: що робити під час поцілунку, аби отримати максимум задоволення? Розписуємо по пунктах, аби ви, за необхідності, могли б покласти шпаргалку собі у кишеню чи повісити на холодильник.
Які є поцілунки? Розбираємось з теорією трьох видів та глибин:
- Легкі поцілунки.
Це можуть бути ненав'язливі цьомчики у губи, легке покусування тощо, без проникнення всередину.
- Поцілунки серйозніше.
Тут вже може бути залучений язик, але ви ще одне одного не їсте. Язик занурюється не дуже глибоко, а то і взагалі грається тільки з губами партнера/партнерки.
- Глибокі поцілунки.
Ті самі, які ви бачили у кіно, визираючи з-під ковдри у дитинстві, коли батьки дивились телевізор. Ох, тішить те, що тепер ми самі можемо таким займатись!
Якщо з першими двома все доволі зрозуміло, перейдемо до техніки глибокого поцілунку. Але не сумуйте, про інші ми також згадаємо у контексті, коли будемо добиратись до суті.
- Починайте плавно.
Не треба хапати лице партнера/партнерки як волейбольний м'яч, вам очок за це не додадуть. Будь ніжними, погладьте об’єкт симпатії по волоссю, шиї, обличчю, і тільки потім починайте.
- Губи — це ніжні пелюстки.
Уявіть, що рот вашого партнера/партнерки — це квіточка, як би це не було банально. Будь-яку техніку поцілунку (і неглибокого, і глибокого) треба починати з прелюдії. Так-так, у поцілунків вона теж є!
Виберіть тактику ніжних доторків губ до губ, можете легко присмоктатися до однієї губи, легко облизнути її язиком, але без зайвого ентузіазму. Пізніше можете перейти до покусування/посмоктування/ласк обидвох губ.
- Забираємось всередину.
Що робити під час поцілунку, коли перший етап пройдено? Напружте язик лише трохи. Треба зловити баланс між тим, що він стоїть як те, до чого ми ще не опустились, і лежить, як равлик без раковини. Він має бути пружним та достатньо ніжним. Якщо партнер/партнерка привідкрили рот і зуби у готовності, ви можете забиратись всередину! Якщо їх зуби зімкнуті — вони не готові, не треба проводити стоматологічне дослідження.
- Техніка глибокого поцілунку.
Коли язик дістався всередину, спробуйте одну їх декількох технік поцілунку:
• французький.
Це найбільш популярна техніка, хоча вона до вподоби не усім. Звертайте увагу на реакції того/тої, хто поруч. У цій техніці вам треба злегка доторкатись язиком до язика, обводячи його, ніби обгортаючи. Виберіть один ритм і рухайтесь у ньому, аби партнер/партнерка могли до цього звикнути. За бажанням, з часом можете прискоритись.
• славнозвісний «взасос».
Це варіація попереднього, але цей — більш міцний. Під час його виконання спробуйте створити легкий вакуум, ніби ви хочете забрати язик партнера/партнерки собі. Але краще запитати, чи вони люблять такий вид розваг і чи отримують збудження від поцілунку такого варіанту! Але якщо ваші роти зайняті, то можете просто спробувати й, за необхідності, відступити.
• Самаян.
Це така техніка поцілунку, коли активно залучені язики. Тут не треба знати, як рухати язиком при поцілунку, адже техніка передбачає активне посмоктування язиків одне одного. Це один із найбільш інтимних та сексуальних видів.
• старий млин.
У вашого випадку, звісно, молодий. Це техніка глибокого поцілунку, яка передбачає передачу ініціативи у руки одного з партнерів: один — розслабляє язик, інший — керує ним, крутячи ним по колу, на зразок млина.
Висновки
Не найважливіше знати, як рухати язиком під час поцілунку. Найважливіше — знайти конект із партнером/партнеркою під час процесу. А також: почистити зуби й не налягати на цибулю. Ну це база.
З тим, що робити під час поцілунку, ми розібрались, а ось що далі… Маємо багато цікавих пропозицій на сайті нашого інтимного інтернет-магазину «Спекотні ночі».
А якщо цей поцілунок ваш перший — не переймайтесь. Ви обов'язково все зрозумієте у процесі!
Цьом.